درباره ما

چرا اعتماد به ما

بعد از چهل و دو سال فعالیت گسترده در بخش­های خصوصی و دولتی مخصوصاً در مدیریت واحدهای کوچک و بزرگ فولادسازی و شناخت تجربی و آشنایی با سختی­ها و مشکلات بر آن شدیم که شرکت جدیدی ایجاد نماییم و آنچه اندوخته ایم را با اشتغال جوانان مشتاق بر اساس یک “سیستم” طراحی شده بصورت خدمات در اختیار دیگران قرار دهیم.

در این راه با ارزش ترین دارائی ما اعتمادی است که در طول چهل و دو سال فعالیت از طریق دوستان و کسانی­که با آنان کار کرده­ام بدست آمده و این به عنوان با ارزش ترین دارایی برای شروع کار می­باشد. چون حاصل چهل و دو سال تلاش مجدانه برای تحقق اهداف دیگران بوده که به آن افتخار می­کنم.

به همین دلیل ما سزاوار اعتماد هستیم.

 

درباره ما

این شرکت از تجارب گسترده و متنوع به لحاظ فنی، بازرگانی و مالی برای خرید کارخانه­های فولادسازی بصورت کوره قوس الکتریکی و کوره القایی مانند فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان و همچنین صنایع نفت، گاز و صنایع پالایشگاهی و حفاری در بخش خصوصی برخوردار می باشد.

با عنایت به شناخت مشکلات و دشواری ها خصوصاً در صنایع فولادی با یک سیستم از مهندسان جوان علاقمند این هدف مهم می­تواند بدست آید. به همین دلیل ما قصد داریم قسمتی از نیازها و احتیاجات این نوع شرکت ها را تامین کنیم و محصولاتشان را با بهترین کیفیت و کوتاه­ترین زمان ممکن صادر نمائیم.

این شرکت کلاً بصورت فامیلی بوده و این امر ما را متمایز کرده تا برای حل مشکلات صنایع سریع­تر تصمیم گیری کنیم.

 

سخن مدیریت

آنچه در این چهل و دو سال تحصیل گردیده اعتمادی است که به آن افتخار می­کنیم. این امر ما را قادر  ساخته است که به مشتریان و همکاران بگوئیم این حاصل تلاش و کوشش برای تحقق کردن سازمان­هایی بوده که در آن فعالیت داشته ایم این مطلب منجر به این اعتمادی شده که اکنون بزرگترین سرمایه ما در ابتدای راه می­باشد.

 

مدیر عامل

عباس وردی نژاد